Niecodzienne obrazki w Serie B. Mecz 12 na 11 piłkarzy

Niecodzienne obrazki w Serie B. Mecz 12 na 11 piłkarzy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Football-Italia.net | Cosenza Calcio

W dziewiątej kolejce Serie B Cosenza Calcio podejmowała Salerntinanę i mimo gry przez pewien czas w przewadze jednego zawodnika, przegrała zawody 0:1. Musimy jednak wiedzieć, że mecz kończyła ona w osłabieniu.

Ekipa, w której występują Patryk Dziczek i Tomasz Kupisz, w niedzielę rywalizowała na wyjeździe z drużyną znajdującą się w środku tabeli zaplecza włoskiej ekstraklasy. Ostatecznie znajdująca się na czele Salernitana sięgnęła po trzy punkty, choć kontrowersji nie brakowało.

Wszystko zaczęło się w 75. minucie, gdy trener gospodarzy zdecydował się na potrójną zmianę. Jednym z piłkarzy, który powinien opuścić plac gry, był Mirko Bruccini. Problem w tym, że 34-latek nie dostrzegł swojego numeru na tablicy zmian i pozostał na murawie.

Jednocześnie do rywalizacji dołączył dwunasty zawodnik w osobie Abou Ba. Do tego oczywiście nie powinni dopuścić arbitrzy. Gdy goście po około dwóch minutach zaczęli protestować, sędzia główny zreflektował się za swój błąd i pokazał Francuzowi żółtą kartkę.

Pech chciał, że w 81. minucie ten sam piłkarz obejrzał jeszcze jedno upomnienie i po czerwonej kartce udał się do szatni. Tym samym, w ciągu zaledwie kilku minut, Cosenza Calcio od gry w przewadze przeszła do rywalizacji w osłabieniu.

Teraz klub wydał oświadczenie, w którym informuje, że zbada wszelką dokumentację w celu zgłoszenia całej sprawy do odpowiednich władz. Trudno jednak przypuszczać, aby doszło chociażby do powtórzenia meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy