Niezgoda znowu trafia - i to dwa razy! Do tego fantastyczną bramką popisał się jego kolega z zespołu [WIDEO] fot. Portland Timbers
Paweł Machitko
Źródło: MLS | Transfery.info

Portland Timbers wygrało z LA Galaxy aż 5-2, a Jarosław Niezgoda popisał się dwoma golami. Najwięcej będzie mówiło się jednak o trafieniu Andy'ego Polo. Peruwiańczyk popisał się niesamowitym wolejem.

Niezgoda przebywał na boisku przez 72 minuty. Pierwszego gola strzelił w 6. minucie, a drugiego dołożył w 19. Dwukrotnie uzył swojej głowy - w pierwszym przypadku ładnie wykończył dośrodkowanie Jorge Villafañii, w drugim zaś skontrował strzał oddany przez Pablo Bonillę. Do tego asystował też przy bramce Eryka Williamsona w 60. minucie.

Tym samym dorobek 25-letniego napastnika z Poniatowej z trwającego sezonu 2020 MLS to sześć bramek i asysta w 13 meczach (do tego można doliczyć dwie bramki i asystę z siedmiu spotkań turnieju MLS is Back).

Skrót meczu:

W nocy ze środy na czwartek polskiego czasu nie jednak trafienie Niezgody zrobiło najwięcej szumu, ale Andy'ego Polo, 26-letniego skrzydłowego. Cóż to był za piękny wolej!

Portland radzi sobie w sezonie 2020 bardzo dobrze. W 20 kolejkach zgromadziło 35 punktów i już na pewno zagra w play-offach.

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!