Niezgoda znowu trafia - i to dwa razy! Do tego fantastyczną bramką popisał się jego kolega z zespołu [WIDEO]

Niezgoda znowu trafia - i to dwa razy! Do tego fantastyczną bramką popisał się jego kolega z zespołu [WIDEO] fot. Portland Timbers
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: MLS | Transfery.info

Portland Timbers wygrało z LA Galaxy aż 5-2, a Jarosław Niezgoda popisał się dwoma golami. Najwięcej będzie mówiło się jednak o trafieniu Andy'ego Polo. Peruwiańczyk popisał się niesamowitym wolejem.

Niezgoda przebywał na boisku przez 72 minuty. Pierwszego gola strzelił w 6. minucie, a drugiego dołożył w 19. Dwukrotnie uzył swojej głowy - w pierwszym przypadku ładnie wykończył dośrodkowanie Jorge Villafañii, w drugim zaś skontrował strzał oddany przez Pablo Bonillę. Do tego asystował też przy bramce Eryka Williamsona w 60. minucie.

Tym samym dorobek 25-letniego napastnika z Poniatowej z trwającego sezonu 2020 MLS to sześć bramek i asysta w 13 meczach (do tego można doliczyć dwie bramki i asystę z siedmiu spotkań turnieju MLS is Back).

Skrót meczu:

W nocy ze środy na czwartek polskiego czasu nie jednak trafienie Niezgody zrobiło najwięcej szumu, ale Andy'ego Polo, 26-letniego skrzydłowego. Cóż to był za piękny wolej!


Portland radzi sobie w sezonie 2020 bardzo dobrze. W 20 kolejkach zgromadziło 35 punktów i już na pewno zagra w play-offach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy