Nigel Robertha na radarze Legii

Nigel Robertha na radarze Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sportal.bg

Sportal.bg podaje, że Nigel Robertha znajduje się na celowniku Legii Warszawa.

Wicemistrzowie Polski interesowali się napastnikiem Lewskiego Sofia już wcześniej. W trakcie zimowego okna klub z Bułgarii dał im jednak do zrozumienia, że nie zamierza żegnać się z 22-latkiem. Powyższe źródło podkreśla, że sytuacja uległa zmianie. Lewski w krótkim czasie zaczął borykać się bowiem z poważnymi problemami finansowymi. Napastnika będzie więc o wiele łatwiej wyciągnąć z zespołu, a Legia ma być cały czas zainteresowana takim ruchem.

Urodzony w Holandii zawodnik trafił do Sofii w zeszłym roku. Lewski zapłacił za niego 850 tysięcy euro. Od tamtej pory rozegrał on 14 spotkań w bułgarskiej ekstraklasie. Zdobył osiem bramek, do których dorzucił dwie asysty. Lewski jest wiceliderem tabeli.

Czas pokaże, czy Legia poczyni konkretne kroki w celu zakontraktowania Roberthy. Na ten moment nie wiadomo, na jakiej zasadzie odbędzie się letnie okno transferowe.

Po rozegraniu 26 kolejek Ekstraklasy warszawski zespół przewodzi tabeli z dorobkiem 51 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy