Nigel Robertha na radarze Legii

Nigel Robertha na radarze Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sportal.bg

Sportal.bg podaje, że Nigel Robertha znajduje się na celowniku Legii Warszawa.

Wicemistrzowie Polski interesowali się napastnikiem Lewskiego Sofia już wcześniej. W trakcie zimowego okna klub z Bułgarii dał im jednak do zrozumienia, że nie zamierza żegnać się z 22-latkiem. Powyższe źródło podkreśla, że sytuacja uległa zmianie. Lewski w krótkim czasie zaczął borykać się bowiem z poważnymi problemami finansowymi. Napastnika będzie więc o wiele łatwiej wyciągnąć z zespołu, a Legia ma być cały czas zainteresowana takim ruchem.

Urodzony w Holandii zawodnik trafił do Sofii w zeszłym roku. Lewski zapłacił za niego 850 tysięcy euro. Od tamtej pory rozegrał on 14 spotkań w bułgarskiej ekstraklasie. Zdobył osiem bramek, do których dorzucił dwie asysty. Lewski jest wiceliderem tabeli.

Czas pokaże, czy Legia poczyni konkretne kroki w celu zakontraktowania Roberthy. Na ten moment nie wiadomo, na jakiej zasadzie odbędzie się letnie okno transferowe.

Po rozegraniu 26 kolejek Ekstraklasy warszawski zespół przewodzi tabeli z dorobkiem 51 punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Najładniejsze koszulki w historii [France Football] Najładniejsze koszulki w historii [France Football] OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy