Norweg nowym napastnikiem Jagiellonii? Jest zainteresowany grą w Polsce!

Norweg nowym napastnikiem Jagiellonii? Jest zainteresowany grą w Polsce!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Kristian Opseth może w ciągu kilkunastu najbliższych dni zasilić szeregi Jagiellonii Białystok - poinformował Paweł Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Środkowy napastnik nie jest zadowolony ze swojego dotychczasowego półrocznego pobytu w BB Erzurumspor, ponieważ jego pracodawca zdążył już nie wypłacić mu paru miesięcznych pensji, co w efekcie może doprowadzić do przedwczesnego rozwiązania umowy przez 29-letniego zawodnika.

Z tego faktu zamierza skorzystać między innymi Jagiellonia Białystok i jak przekonuje jeden z dziennikarz wcale nie stoi na straconej pozycji w walce z pozostałymi ekipami monitorującym sytuację Opsetha.

- W naszej lidze był solidnym atakującym. Bardzo dobra lewa noga, z odpowiednimi warunkami fizycznymi, bo ma 189 centymetrów wzrostu. Turecki klub ma wobec niego poważne zaległości finansowe, więc w rozmowie z nami przyznał, że jest zainteresowany grą w Polsce - powiedział norweski dziennikarz na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Napastnik rozegrał do tej pory dwanaście spotkań dla BB Erzurumspor i strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

29-latek dużo lepszą formą i skutecznością wykazywał się w rodzimym kraju, gdzie został między innymi królem strzelców OBOS-ligaen (drugi poziom rozgrywkowy) w 2017 roku w barwach FK Bodø/Glimt z dorobkiem 28 zdobytych goli w 30 rozegranych ligowych meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy