Norweg nowym napastnikiem Jagiellonii? Jest zainteresowany grą w Polsce!

Norweg nowym napastnikiem Jagiellonii? Jest zainteresowany grą w Polsce!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Kristian Opseth może w ciągu kilkunastu najbliższych dni zasilić szeregi Jagiellonii Białystok - poinformował Paweł Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Środkowy napastnik nie jest zadowolony ze swojego dotychczasowego półrocznego pobytu w BB Erzurumspor, ponieważ jego pracodawca zdążył już nie wypłacić mu paru miesięcznych pensji, co w efekcie może doprowadzić do przedwczesnego rozwiązania umowy przez 29-letniego zawodnika.

Z tego faktu zamierza skorzystać między innymi Jagiellonia Białystok i jak przekonuje jeden z dziennikarz wcale nie stoi na straconej pozycji w walce z pozostałymi ekipami monitorującym sytuację Opsetha.

- W naszej lidze był solidnym atakującym. Bardzo dobra lewa noga, z odpowiednimi warunkami fizycznymi, bo ma 189 centymetrów wzrostu. Turecki klub ma wobec niego poważne zaległości finansowe, więc w rozmowie z nami przyznał, że jest zainteresowany grą w Polsce - powiedział norweski dziennikarz na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Napastnik rozegrał do tej pory dwanaście spotkań dla BB Erzurumspor i strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

29-latek dużo lepszą formą i skutecznością wykazywał się w rodzimym kraju, gdzie został między innymi królem strzelców OBOS-ligaen (drugi poziom rozgrywkowy) w 2017 roku w barwach FK Bodø/Glimt z dorobkiem 28 zdobytych goli w 30 rozegranych ligowych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy