Nowa opcja dla Sturridge'a. AS Monaco może ubiec Trabzonspor!

Nowa opcja dla Sturridge'a. AS Monaco może ubiec Trabzonspor! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Daniel Sturridge nie narzeka na brak zainteresowania ze strony różnych klubów, ale jeszcze wstrzymuje się z podjęciem ostatecznego wyboru nowego zespołu.

Przedstawiciele Liverpoolu nie zdecydowali się na przedłużenie wygasającego kontraktu z doświadczonym napastnikiem i ten wraz z końcem czerwca stał się wolnym zawodnikiem.

29-letni piłkarz otrzymał od tego czasu wiele propozycji ze strony przedstawicieli różnych zespołów, ale do tej pory nie zdecydował się na definitywne zaakceptowanie żadnej z nich.

Media spekulują, że angielskiemu napastnikowi jest na dzień dzisiejszy najbliższej do zawarcia umowy z Trabzonsporem, który jest skłonny zaoferować mu dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Sturridge w przypadku akceptacji proponowanych warunków mógłby liczyć na zarobki wynoszące trzy miliony euro na sezon.

Ofensywny zawodnik jest skłonny przystać na tę ofertę, ale jak przekonują dziennikarze „L’Équipe”, na rynku pojawiła się kolejna opcja dla 29-latka w postaci AS Monaco. Klub z Księstwa poważnie rozważa możliwość pozyskania Anglika w miejsce Radamela Falcao, który znajduje się w kręgu zainteresowań Galatasaray.

Kolumbijczyk ma bardzo naciskać na władze drużyny na udzielenie mu zgody na przenosiny do ekipy ze Stambułu, ale ta nie chce się go pozbywać bez wcześniejszego sprowadzenia nowego napastnika, mimo że wcześniej do ekipy z Ligue 1 przybył już Wissam Ben Yedder.

Przedstawiciele zespołu ze Stade Louis II muszą się jednak spieszyć, jeżeli rzeczywiście chcą zakontraktować Sturridge'a, który nawet w tym tygodniu może dopiąć wszystkie szczegóły związane z zawarciem umowy z Trabzonsporem.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy