Od piłkarza Premier League i LaLiga do przemytnika narkotyków. Jhon Viáfara aresztowany

Od piłkarza Premier League i LaLiga do przemytnika narkotyków. Jhon Viáfara aresztowany
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Jhon Viáfara został aresztowany na podstawie amerykańskiego nakazu narkotykowego. Wpadł, kierując samochodem pod wpływem alkoholu.

40-latek znajdował się na radarze kolumbijskich władz już od 2017 roku. Podejrzewano go o udział w przemycie narkotyków do Stanów Zjednoczonych i bycie członkiem kartelu narkotykowego. Po zebraniu wystarczających dowodów amerykański sąd wydał nakaz ekstradycji Jhona Viáfary oraz jego czterech wspólników.

Kolumbijska policja poinformowała, że były reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej został zatrzymany po tym, jak spowodował wypadek, kierując samochodem pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali pięciu mężczyzn. 

Piłkarz, który karierę zakończył w 2015 roku, był poszukiwany przez sąd w Teksasie za handel narkotykami w latach... 2008-2018. 

Viáfara w przeszłości grał w takich klubach jak Portsmouth, Real Sociedad czy Southampton. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy