„Odejście z Realu było najlepszą decyzją w mojej karierze”

„Odejście z Realu było najlepszą decyzją w mojej karierze”
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: El Desmarque

Ezequiel Garay nie żałuje, że w przeszłości odszedł z Realu.

29-latek w ostatnim oknie transferowym powrócił do Hiszpanii, gdzie rozpoczynał europejską karierę. Jako piłkarz Racingu Santander w przeszłości należał do grona najlepszych defensorów LaLiga. Prezentował wówczas na tyle dobrą formę, że zgłosiły się po niego Real i Barcelona. Ostatecznie to ci pierwsi zakontraktowali Argentyńczyka.

Reprezentant kraju nie sprawdził się w Madrycie, ale też nie dostawał od trenerów zbyt wielu szans na zademonstrowanie swoich umiejętności. Ostatecznie po dwóch latach odszedł do Benfiki, gdzie odbudował się, stając się kluczową postacią drużyny z Lizbony. Następnie odszedł do Zenitu, gdzie także zbierał dobre recenzje.

Nowy zawodnik Valencii nie uważa, że transfer do Realu był błędem. Twierdzi jednak, że odejście z Estadio Santiago Bernabeu było natomiast świetną decyzją.

- Szanuję Real Madryt jako instytucję, ale uważam, że opuszczenie go było najlepszą decyzją w mojej karierze. To co lubi piłkarz to gra, a ja tam tego nie robiłem. Nie żałuję jednak, patrzę jedynie na te trzy i pół roku później, które spędziłem w Benfice. To był wspaniały czas - oświadczył Garay.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy