„Odejście z Realu było najlepszą decyzją w mojej karierze”

„Odejście z Realu było najlepszą decyzją w mojej karierze”
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: El Desmarque

Ezequiel Garay nie żałuje, że w przeszłości odszedł z Realu.

29-latek w ostatnim oknie transferowym powrócił do Hiszpanii, gdzie rozpoczynał europejską karierę. Jako piłkarz Racingu Santander w przeszłości należał do grona najlepszych defensorów LaLiga. Prezentował wówczas na tyle dobrą formę, że zgłosiły się po niego Real i Barcelona. Ostatecznie to ci pierwsi zakontraktowali Argentyńczyka.

Reprezentant kraju nie sprawdził się w Madrycie, ale też nie dostawał od trenerów zbyt wielu szans na zademonstrowanie swoich umiejętności. Ostatecznie po dwóch latach odszedł do Benfiki, gdzie odbudował się, stając się kluczową postacią drużyny z Lizbony. Następnie odszedł do Zenitu, gdzie także zbierał dobre recenzje.

Nowy zawodnik Valencii nie uważa, że transfer do Realu był błędem. Twierdzi jednak, że odejście z Estadio Santiago Bernabeu było natomiast świetną decyzją.

- Szanuję Real Madryt jako instytucję, ale uważam, że opuszczenie go było najlepszą decyzją w mojej karierze. To co lubi piłkarz to gra, a ja tam tego nie robiłem. Nie żałuję jednak, patrzę jedynie na te trzy i pół roku później, które spędziłem w Benfice. To był wspaniały czas - oświadczył Garay.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy