Oferta giganta za Victora Osimhena odrzucona! Czas działa na niekorzyść Napoli

Oferta giganta za Victora Osimhena odrzucona! Czas działa na niekorzyść Napoli fot. Vincenzo Izzo / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: La Gazzetta dello Sport | Le Parisien

Napoli zamierza zarobić krocie na ewentualnej sprzedaży Victora Osimhena. Przekonało się o tym Paris Saint-Germain, którego pierwsza oferta została momentalne odrzucona - podaje „La Gazzetta dello Sport”. Paryżanie muszą sięgnąć o wiele głębiej do portfela.

Na rynku brakuje obecnie bramkostrzelnych napastników. To stawia Napoli w świetnej pozycji.

Gwiazdor mistrzów Italii, Victor Osimhen, ma za sobą świetną kampanię. Bez jego 26 bramek w rozgrywkach ligowych było bardzo trudno o wywalczenie scudetto. Nigeryjczyk nie ograniczał się jednak tylko do strzelania na włoskim podwórku, trafiając pięciokrotnie do siatki w Lidze Mistrzów.

Neapolitańska ekipa nie kwapi się do rozstania z 24-latkiem, lecz z pewnością nie przepuści również wielkich pieniędzy. Czas nie działa na jej korzyść.

Kontrakt napastnika wygasa w czerwcu 2025 roku. On sam nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi w kwestii dalszej przyszłości. To generuje spore napięcie pod Wezuwiuszem.

W przypadku braku przedłużenia Napoli będzie musiało poważnie rozważyć jego sprzedaż. Przyszłe lato byłoby wówczas ostatnim gwizdkiem do wysłuchania ofert. To jednak teraz nastał idealny moment do sprzedaży.

Klub z Kampanii może obecnie stawiać warunki w ewentualnych negocjacjach, na co pozwala mu dwuletnia umowa gwiazdora.

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że Paris Saint-Germain złożyło wstępną ofertę za 24-latka. Ta opiewała na „zaledwie” 100 milionów euro. Nijak ma się zatem do oczekiwań właściciela mistrza Włoch, Aurelio De Laurentiisa.

Ekscentryczny filmowiec wycenia Nigeryjczyka ponoć nawet na 180 milionów...

Niewykluczone, że inicjatywa PSG zmobilizuje do działania innych chętnych, w tym zespoły z Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy