OFICJALNIE: Adil Rami w PFK Soczi

OFICJALNIE: Adil Rami w PFK Soczi fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: PFK Soczi | Siergiej Egorow

PFK Soczi poinformowało o pozyskaniu Adila Ramiego.

Francuski defensor ledwie wczoraj rozstał się za porozumieniem stron z Fenerbahçe, a już teraz został on nowym piłkarzem czerwonej latarni Priemjer Ligi. Tym samym dołączył on m.in. do Aleksandra Kokorina, który po wyjściu z aresztu nie mógł znaleźć wspólnego języka z dyrekcją Zenitu Sankt Petersburg. W efekcie resztę sezonu doświadczony napastnik spędzi w PFK Soczi, które jeszcze kilka miesięcy temu występowało na zapleczu tamtejszej ekstraklasy.

W oficjalnym komunikacie rosyjskiego klubu możemy przeczytać, że wszelkie formalności odnośnie przybycia Adila Ramiego zostały już dopełnione. To o tyle istotne, że wczoraj okno transferowe w największym państwie na świecie pod względem powierzchni zostało zamknięte.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, mistrz świata z 2018 roku wstępnie nawiązał współpracę z nowym pracodawcą do końca trwającego sezonu, w którym celem ekipy z Soczi jest odbicie się od dna ligowej tabeli. Były piłkarz takich klubów jak Valencia, AC Milan czy Olympique Marsylia ma występować w koszulce z numerem 23.

Jednocześnie warto wspomnieć o tym, że innym celem czerwonej latarni Priemjer Ligi był Giannelli Imbula, który zakończył już swój pobyt w Lecce, gdzie przebywał na wypożyczeniu ze Stoke City. W jego przypadku operacja nie doszła jednak do skutku.

Wracając do Ramiego, Francuz w bieżącej kampanii uzbierał siedem występów. Teraz będzie chciał poprawić ten dorobek, lecz już jako gracz PFK Soczi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy