OFICJALNIE: Aleksander Paluszek ponownie wypożyczony z Górnika Zabrze

OFICJALNIE: Aleksander Paluszek ponownie wypożyczony z Górnika Zabrze fot. Dziurek / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Skra Częstochowa

Górnik Zabrze skrócił wypożyczenie Aleksandra Paluszka. 20-latek będzie teraz występował w Skrze Częstochowa.

Stoper pół roku temu trafił do słowackiego FK Pohronie, w którym rozegrał 11 spotkań i zanotował asystę. Ostatnio nie występował już jednak regularnie.

Ostatecznie „Trójkolorowi” podjęli decyzję o wcześniejszym powrocie zawodnika początkowo wypożyczonego do 30 czerwca. Następnie został on bohaterem jeszcze jednego transferu czasowego.

Aleksander Paluszek dołączył do Skry Częstochowa, która występuje w I lidze.

– Po powrocie ze Słowacji do Górnika rozmawiałem z trenerem Urbanem i podjęliśmy decyzję, że będzie dobrze, jeśli rozegram jeszcze kilka spotkań na wypożyczeniu, nabiorę doświadczenia. To może mi tylko pomóc i zaprocentować w ekstraklasie, a mam nadzieję, że w przyszłości nawet wyżej – wyznał młodzieżowy reprezentant Polski.

Dla dwunastej siły drugiego szczebla rozgrywek w naszym kraju to drugie zimowe wzmocnienie. Przedtem przybył Bartłomiej Burman. Bocznego defensora wypożyczono z Warty Poznań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy