Oficjalnie: Aleksić odchodzi z Lechii

Oficjalnie: Aleksić odchodzi z Lechii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Danijelem Aleksiciem.

Serbki napastnik trafił do ekipy "Biało-Zielonych" przed startem obecnego sezonu. W sumie 23-letni piłkarz w barwach ekipy z Gdańska zanotował cztery występy (trzy w T-Mobile Ekstraklasie i jeden w Pucharze Polski). W żadnym z nich nie udało mu się wpisać na listę strzelców.

Aleksić w przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak: Vojovodina, Genoa, Greuther Fürth, Saint-Étienne oraz Arles-Avignon.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy