Oficjalnie: Babel w Kasimpaşie

Oficjalnie: Babel w Kasimpaşie
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Kasımpaşa SK

Ryan Babel podpisał kontrakt z szóstym zespołem ligi tureckiej Kasimpaşą.

26 – latek związał się z klubem trzyletnią umową. Babel występował ostatnio w Ajaksie Amsterdam.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że przyszedłem do Kasimpaşy. Słyszałem od dyrektora technicznego i menedżerów sporo dobrych słów o tym klubie. Kasimpaşa chce zostać wielkim zespołem, zarówno w Turcji, jak i w Europie. Możliwość bycia częścią tego projektu sprawia, że jestem szczęśliwy – powiedział Holender.

Ryan Babel jest wychowankiem szkółki piłkarskiej Ajaksu Amsterdam. Dla drużyny mistrza Holandii rozegrał łącznie w dwóch kampaniach 89 spotkań i strzelił 18 goli. Zawodnik ponadto grał w Liverpoolu i Hoffenheim. W narodowej reprezentacji wystąpił w 43 meczach, strzelając pięć bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy