Oficjalnie: Babel w Kasimpaşie

Oficjalnie: Babel w Kasimpaşie
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Kasımpaşa SK

Ryan Babel podpisał kontrakt z szóstym zespołem ligi tureckiej Kasimpaşą.

26 – latek związał się z klubem trzyletnią umową. Babel występował ostatnio w Ajaksie Amsterdam.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że przyszedłem do Kasimpaşy. Słyszałem od dyrektora technicznego i menedżerów sporo dobrych słów o tym klubie. Kasimpaşa chce zostać wielkim zespołem, zarówno w Turcji, jak i w Europie. Możliwość bycia częścią tego projektu sprawia, że jestem szczęśliwy – powiedział Holender.

Ryan Babel jest wychowankiem szkółki piłkarskiej Ajaksu Amsterdam. Dla drużyny mistrza Holandii rozegrał łącznie w dwóch kampaniach 89 spotkań i strzelił 18 goli. Zawodnik ponadto grał w Liverpoolu i Hoffenheim. W narodowej reprezentacji wystąpił w 43 meczach, strzelając pięć bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy