OFICJALNIE: Bartosz Guzdek w Odrze Opole

OFICJALNIE: Bartosz Guzdek w Odrze Opole
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Odra Opole

Odra Opole potwierdziła angaż Bartosza Guzdka.

Po całkiem udanym sezonie, w którym młody napastnik strzelił siedem i zanotował dwie asysty, Widzew Łódź uznał, że najlepiej będzie, jak zawodnik potwierdzi swoją dyspozycję w jeszcze jednej kampanii na pierwszoligowych boiskach.

Tym sposobem 19-latek został wypożyczony do Odry Opole, który walczyła o awans do Ekstraklasy w barażach.

Bartosz Guzdek to bardzo utalentowany atakujący. Rozegrał trzy spotkania w kadrze Polski U-20 i jeśli jego rozwój nadal będzie przebiegał prawidłowo, pewnego dnia może aspirować do występów w pierwszej reprezentacji.

Piąta siła I ligi wierzy, że piłkarz wniesie do zespołu mnóstwo świeżości, ale i jakości.

Dla Odry Opole to już siódme wzmocnienie w tym oknie transferowym. Wcześniej do klubu zawitali Michał Klec, Mikołaj Łabojko, Oskar Paprzycki, Szymon Łapiński, Artur Haluch oraz Maciej Urbańczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy