OFICJALNIE: Błanik w Sandecji Nowy Sącz

OFICJALNIE: Błanik w Sandecji Nowy Sącz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz poinformowała o pozyskaniu Dawida Błanika.

We wtorkowy poranek poinformowano o tym, że z GKS-em Bełchatów pożegnali się Seweryn Michalski i Dawid Błanik. Obaj bardzo szybko znaleźli zatrudnienie.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, pierwszy z nich od teraz będzie reprezentował barwy Wieczystej Kraków. Drugi z graczy pozostanie natomiast w pierwszej lidze.

Zgłosiła się bowiem po niego Sandecja Nowy Sącz, do której trafił na zasadzie wolnego transferu. Z nową drużyną podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Urodzony w Jastrzębiu Zdrój defensor to wychowanek AKS Mikołów. W swojej karierze grał też dla GKS-u Tychy, Pogoni Szczecin i Odry Opole.

W trwającym sezonie zanotował na zapleczu Ekstraklasy dziewięć występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy