OFICJALNIE: Bruno Henrique w Arabii Saudyjskiej

OFICJALNIE: Bruno Henrique w Arabii Saudyjskiej
Redakcja
Redakcja
Źródło: Al-Ittihad

Bruno Henrique przeniósł się z Palmeirasu do Al-Ittihad.

30-latek, którego ostatnim klubem było brazylijskie Palmeiras, rozpoczyna nowy etap w lidze arabskiej. Al-Ittihad zapłaciło za niego cztery miliony euro.

Wcześniej w Kraju Kawy pomocnik bronił barw takich klubów, jak Portuguesa São Paulo, Londrina Esporte Clube czy Corinthians. Sezon 2016/2017 spędził za to w Palermo FC na poziomie Serie A, gdzie zagrał 33 mecze, w których strzelił jednego gola i zaliczył trzy asysty.

Pobyt we Włoszech nie należał do zbyt udanych, bowiem zakończył się spadkiem Palermo do Serie B, a także zamieszaniem wokół samego zawodnika. Został ukarany rocznym zakazem gry w piłkę z powodu skandalu związanego z fałszywą dokumentacją, aby uzyskać włoski paszport.

W brazylijskiej lidze Série A rozegrał 192 spotkania, w których do siatki rywali trafił 31-krotnie, zaliczając osiem asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy