OFICJALNIE: Budzyński w Sandecji
2020-08-17 21:29:11; Aktualizacja: 5 lat temu
Sandecja Nowy Sącz pozyskała Dominika Budzyńskiego.
Po tym, jak z zespołem prowadzonym przez Piotra Mandrysza pożegnali się dwaj bramkarze, a więc Daniel Bielica i Krzysztof Baran, postanowiono pozyskać Dominika Budzyńskiego.
28-latek przenosi się do pierwszoligowca z ŁKS-u Łódź na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt podpisał na rok z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
O miejsce w składzie powinien rywalizować z młodymi zawodnikami: Szymonem Tokarzem i Konradem Mrozkiem.Popularne
Budzyński to wychowanek Lewartu Lubartów. W swojej karierze był też związany z Polonią Warszawa, Radomiakiem Radom, Miedzią Legnica i Śląskie Wrocław.
Ostatnie grał dla wspomnianego ŁKS-u. W poprzednim sezon rozegrał trzy mecze. W jednym z nich udało mu się zachować czyste konto.













![Jagiellonia Białystok uciekła spod topora. Gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]](img/photos/112408/170x113/jagiellonia.jpg)

![A mogło być tak pięknie... Lech Poznań roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i przegrał [WIDEO]](img/photos/112405/170x113/rayo.jpg)
![Taki wieczór musiał przyjść... Tak wygląda ranking UEFA po meczach polskich klubów [OFICJALNIE]](img/photos/112275/170x113/marek-papszun.jpg)




![Jagiellonia Białystok uciekła spod topora. Gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]](img/photos/112408/90x60/jagiellonia.jpg)

![A mogło być tak pięknie... Lech Poznań roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i przegrał [WIDEO]](img/photos/112405/90x60/rayo.jpg)
![Taki wieczór musiał przyjść... Tak wygląda ranking UEFA po meczach polskich klubów [OFICJALNIE]](img/photos/112275/90x60/marek-papszun.jpg)



