OFICJALNIE: Camarasa w Deportivo Alavés

OFICJALNIE: Camarasa w Deportivo Alavés
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Deportivo Alavés

Deportivo Alavés poinformowało o pozyskaniu Víctora Camarasy.

Celem drużyny prowadzonej przez Asiera Garitano na ten sezon jest walka o utrzymanie. Na razie piłkarze wywiązują się ze swoich obowiązków należycie i plasują się w tabeli na bezpiecznym piętnastym miejscu. Nie oznacza to jednak, że władze osiądą na laurach.

W ostatnich godzinach poinformowano o pozyskaniu nowego zawodnika. Do drużyny Deportivo Alavés dołączył środkowy pomocnik, Víctor Camarasa.

Zawodnik, którego karta należy do Realu Betis, w rundzie jesiennej przebywał w Crystal Palace. Tam jednak nie miał szans na regularną grę, dlatego zdecydowano się z nim rozstać. Teraz szczęścia poszuka w ojczyźnie.

25-latek przenosi się do Alavés na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Camarasa rozegrał w tym sezonie łącznie raptem dwa mecze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy