OFICJALNIE: Camarasa w Deportivo Alavés

OFICJALNIE: Camarasa w Deportivo Alavés
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Deportivo Alavés

Deportivo Alavés poinformowało o pozyskaniu Víctora Camarasy.

Celem drużyny prowadzonej przez Asiera Garitano na ten sezon jest walka o utrzymanie. Na razie piłkarze wywiązują się ze swoich obowiązków należycie i plasują się w tabeli na bezpiecznym piętnastym miejscu. Nie oznacza to jednak, że władze osiądą na laurach.

W ostatnich godzinach poinformowano o pozyskaniu nowego zawodnika. Do drużyny Deportivo Alavés dołączył środkowy pomocnik, Víctor Camarasa.

Zawodnik, którego karta należy do Realu Betis, w rundzie jesiennej przebywał w Crystal Palace. Tam jednak nie miał szans na regularną grę, dlatego zdecydowano się z nim rozstać. Teraz szczęścia poszuka w ojczyźnie.

25-latek przenosi się do Alavés na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Camarasa rozegrał w tym sezonie łącznie raptem dwa mecze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy