OFICJALNIE: Canal+ pokaże Premier League w następnych sezonach

OFICJALNIE: Canal+ pokaże Premier League w następnych sezonach fot. sylv1rob1 / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Viaplay | Canal+

Transmisje spotkań Premier League nie znikną całkowicie z anteny Canal+, który potwierdził, że na mocy partnerstwa z Viaplay udostępni swoim abonentom obraz wydarzeń z angielskich boisk.

Już ponad rok temu Canal+ dowiedział się, że po przegranym przetargu utraci prawa na transmitowanie jednych z najciekawszych rozgrywek ligowych od sezonu 2022/2023. Wydawało się, że po uzyskaniu praw na wyłączność przez skandynawską platformę streamingową C+ zostanie z niczym.

Tymczasem obie strony porozumiały się w kwestii współpracy, dzięki której Canal+ będzie pokazywał swoim widzom po dwa najciekawsze wydarzenia z każdej kolejki przez następne trzy lata.

Z drugiej strony Viaplay będzie dostępny w szerokim pakiecie Canal+.

***

W oświadczeniu czytamy:

„Viaplay Group udzielił CANAL+ Polska sublicencji obejmującej transmisje dwóch czołowych spotkań Premier League rozgrywanych w każdej kolejce przez trzy następne sezony.

Nawiązane partnerstwo w zakresie dystrybucji pozwoli abonentom platformy satelitarnej CANAL+ Polska posiadającym pakiet kanałów CANAL+ na dostęp do serwisu streamingowego Viaplay”.

***

Kolejne zmagania Premier League rozpoczną się 5 sierpnia spotkaniem pomiędzy Crystal Palace a Arsenalem.

W czwartek Viaplay, które będzie pokazywać wszystkie mecze z najwyższej klasy rozgrywek na swojej platformie do końca sezonu 2027/2028, poinformowało o zatrudnieniu trzech nowych komentatorów, uprzednio pracujących dla Canal+.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy