OFICJALNIE: Cenk Özkacar w Valencii

OFICJALNIE: Cenk Özkacar w Valencii fot. Dmitry Shkurin / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Valencia

Valencia poinformowała o sprowadzeniu Cenka Özkacara.

Przed startem obecnego sezonu w Valencii doszło do sporych roszad i to przede wszystkim na ławce trenerskiej. Z posadą pożegnał się José Bordalás, a jego miejsce zajął Gennaro Gattuso.

Włoch organizuje wszystko po swojemu i ma naprawdę sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o transfery. We wtorek natomiast pojawiła się informacja, że do „Nietoperzy” dołączył nowy środkowy defensor.

Jest nim Cenk Özkacar, który najpierw przeszedł testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać sfinalizowana.

21-latek przenosi się do drużyny LaLiga z Olympique Lyon w ramach wypożyczenia, które będzie obowiązywało do 30 czerwca 2023 roku. W umowie znalazła się opcja na wykup za pięć milionów euro.

W nowej ekipie zadaniem Turka będzie zastąpienie Omara Alderete.

Özkacar to natomiast wychowanek Bucasporu, który w swojej karierze był związany jeszcze z Altay, Karacabey oraz wspomnianym Olympique Lyon, do którego trafił w 2020 roku.

Poprzedni sezon spędził natomiast w ramach transferu czasowego w OH Leuven. Tam rozegrał łącznie 34 mecze, a jego dorobek to dwie bramki.

Szansa na debiut zawodnika już 29 sierpnia, bo wtedy jego nowy zespół zmierzy się z Atlético Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy