OFICJALNIE: Cenk Özkacar w Valencii

OFICJALNIE: Cenk Özkacar w Valencii fot. Dmitry Shkurin / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Valencia

Valencia poinformowała o sprowadzeniu Cenka Özkacara.

Przed startem obecnego sezonu w Valencii doszło do sporych roszad i to przede wszystkim na ławce trenerskiej. Z posadą pożegnał się José Bordalás, a jego miejsce zajął Gennaro Gattuso.

Włoch organizuje wszystko po swojemu i ma naprawdę sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o transfery. We wtorek natomiast pojawiła się informacja, że do „Nietoperzy” dołączył nowy środkowy defensor.

Jest nim Cenk Özkacar, który najpierw przeszedł testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać sfinalizowana.

21-latek przenosi się do drużyny LaLiga z Olympique Lyon w ramach wypożyczenia, które będzie obowiązywało do 30 czerwca 2023 roku. W umowie znalazła się opcja na wykup za pięć milionów euro.

W nowej ekipie zadaniem Turka będzie zastąpienie Omara Alderete.

Özkacar to natomiast wychowanek Bucasporu, który w swojej karierze był związany jeszcze z Altay, Karacabey oraz wspomnianym Olympique Lyon, do którego trafił w 2020 roku.

Poprzedni sezon spędził natomiast w ramach transferu czasowego w OH Leuven. Tam rozegrał łącznie 34 mecze, a jego dorobek to dwie bramki.

Szansa na debiut zawodnika już 29 sierpnia, bo wtedy jego nowy zespół zmierzy się z Atlético Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy