OFICJALNIE: Chelsea stawia na młodość. Nowa umowa utalentowanego napastnika

OFICJALNIE: Chelsea stawia na młodość. Nowa umowa utalentowanego napastnika
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Chelsea

Chelsea FC poinformowała o przedłużeniu współpracy z Armando Broją.

Po udanym wypożyczeniu do Southampton, zawodnik na brak zainteresowania ze strony innych ekip nie mógł narzekać.

Dziewięć goli w 38 meczach wystarczyło, aby w kolejce po Albańczyka zaczęły ustawiać się West Ham United czy Newcastle United. Piłkarz wylądował również na radarach Realu Madryt oraz Bayernu Monachium.

Na finiszu letniego okna transferowe pojawiły się spekulacje, jakoby Chelsea chciała użyć utalentowanego napastnika w innej operacji. Na reakcję ze strony klubu nie trzeba było długo czekać.

Armando Broja otrzymał ofertę podpisania nowego kontraktu i ją zaakceptował. Tym samym obecne porozumienie zostało przedłużone o dwa lata - z 2026 roku do 30 czerwca 2028 roku.

Ten gest jest o tyle istotny, że na Stamford Brige zawitał właśnie Pierre-Emerick Aubameyang.

Wydaje się zatem, że 20-latek będzie w najbliższym czasie zmiennikiem doświadczonego Gabończyka.

Broja jak dotąd w koszulce Chelsea zgromadził cztery występy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy