OFICJALNIE: Claudiu Keșerü następcą Zdenka Ondráška w FCSB

OFICJALNIE: Claudiu Keșerü następcą Zdenka Ondráška w FCSB fot. Gabriel Petrescu / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FCSB

Claudiu Keșerü zamienił w ostatnim dniu okna transferowego Łudogorec Razgrad na FCSB.

Odejście Zdenka Ondráška w niecodziennych okolicznościach spowodowało, że władze FCSB miały w ostatnich tygodniach pełne ręce roboty. Celem było sprowadzenie nowego napastnika.

Swego udało się dopiąć dopiero 31 sierpnia. Wtedy to za pośrednictwem oficjalnych mediów poinformowano o powrocie Claudiu Keșerü.

34-latek po rozwiązaniu kontraktu z Łudogorcem Razgrad postanowił poszukać nowych wyzwań. Zgłosiła się po niego ekipa FCSB, a z takiej oferty nie omieszkał nie skorzystać.

Atakujący przenosi się do drużyny zlokalizowanej w Bukareszcie w ramach wolnego transferu. Z nowym-starym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Zdecydowałem się wrócić po sześciu latach. Kiedyś przeżywałem tu wspaniałe chwile. Tęskniłem za tutejszymi kibicami i atmosferę. Wiem, że teraz FCSB nie ma najlepszego momenty, ale obiecuję, że wspólnymi siłami wrócimy tam, gdzie nasze miejsce, a więc na szczyt tabeli - powiedział napastnik.

Keșerü to wychowanek Bihor-Oradea. W swojej karierze poza FCSB był też związany między innymi z Nantes, Angers oraz Bastią.

W trwającym sezonie zdążył rozegrać cztery mecze. W tym czasie strzelił trzy gole i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy