OFICJALNIE: Cornel Râpă zostaje w Cracovii

OFICJALNIE: Cornel Râpă zostaje w Cracovii fot. Longfin Media / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała o nowym kontrakcie Cornela Râpy.

Na mocy zawartego porozumienia 32-latek będzie związany z drużyną prowadzoną przez Jacka Zielińskiego minimum do 30 czerwca 2024 roku.

Sześciokrotny reprezentant Rumunii to wychowanek Oțelulu Galați. Do Polski trafił latem 2016 roku ze Steauy. Wówczas zasilił Pogoń Szczecin.

Pod Wawel zawitał dwa lata później.

Niedawno zakończony sezon był dla prawego defensora całkiem udany. Rozegrał w nim łącznie 33 mecze, notując trzy gole oraz asystę.

Cracovia zakończyła minione rozgrywki Ekstraklasy na dziewiątym miejscu.

W 2022/2023 ambicje będą jednak większe, co ma pokazać letnie okno transferowe. Przedłużona została umowa Jewhena Konoplanki, a wzmocnić drużynę za 550 tysięcy euro zdążył już jeden z najlepszych piłkarzy zaplecza Ekstraklasy - Patryk Makuch z Miedzi Legnica. Na tym jednak na pewno nie koniec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy