OFICJALNIE: Damian Szymański zagra w Grecji

OFICJALNIE: Damian Szymański zagra w Grecji fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AEK

Damian Szymański wzmocnił AEK Ateny, co oznacza jego drugi klub w zagranicznej karierze.

24-letni defensywny pomocnik został wypożyczony z Achmata Grozny, a w umowie zawarto opcję transferu definitywnego podczas letniego okna.

Szymański opuszcza Rosję w celu regularnej gry, wciąż licząc na powołanie do reprezentacji Polski w kontekście zbliżających się coraz większymi krokami Mistrzostw Europy.

Urodzony w Kraśniku zawodnik Polskę opuścił rok temu, gdy Płock i Wisłę zamienił na Czeczenię za kwotę półtora miliona euro. O ile początkowo grał w pierwszym składzie, to w trwającym sezonie na boisku pojawiał się tylko epizodycznie. Jego bilans w rosyjskiej ekstraklasie na razie zamknął się w 13 spotkaniach.

AEK plasuje się obecnie na trzeciej lokacie w tabeli ligi greckiej. Z bardziej znanych zawodników w Atenach występują Dmytro Czyhrynski czy Marko Livaja.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Willian w pełni dogadany z Arsenalem Willian w pełni dogadany z Arsenalem OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy