Oficjalnie: Denisow w Anży

Oficjalnie: Denisow w Anży
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Anży Machaczkała

Rosyjski pomocnik, Igor Denisow, który dotychczas występował w Zenicie Sankt Petersburg, przenosi się do Anży Machaczkała.

Od dłuższego czasu spekulowało się na temat tego transferu, a teraz jeden z najważniejszych celów transferowych ekipy z Dagestanu dołącza do zespołu.

Igor Denisow to wychowanek Smeny, z której w 2001 roku trafił do Zenitu Sankt Petersburg. To właśnie w drużynie wicemistrza Rosji zadebiutował w Premier Lidze. W barwach „Mieszków” w lidze rosyjskiej rozegrał 180 spotkań. Jest wyceniany na 15 milionów euro.

W reprezentacji Sbornej, w której debiutował w 2008 roku, rozegrał już 37 spotkań. 29-latek uczestniczył również w ubiegłorocznym Euro 2012.

Odejście Denisowa z Zenita związane jest z konfliktem z trenerem Spalettim. Niewykluczone, że Sankt Petersburg opuści również inny zawodnik, będący w nie najlepszych relacjach z Włochem - Hulk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy