OFICJALNIE: Duncan w Cagliari

OFICJALNIE: Duncan w Cagliari
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cagliari Calcio

Cagliari Calcio poinformowało o pozyskaniu Alfreda Duncana.

Jednym z celów transferowych zespołu prowadzonego przez Eusebio Di Francesco było wzmocnienie środka pola. Z tego też powodu pozyskano nowego środkowego pomocnika.

Nowym zawodnikiem Cagliari Calcio został Alfred Duncan. 27-latek przenosi się do tej ekipy z Fiorentiny na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

Ponadto znalazła się w niej opcja na wykup po wspomnianym okresie.

Reprezentant Ghany to wychowanek Interu Mediolan. W swojej karierze był też związany z Livorno, Sampdorią, Sassuolo i wspomnianą Fiorentiną.

W trwającym sezonie zanotował sześć występów. Jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy