OFICJALNIE: Exequiel Palacios w Bayerze!

OFICJALNIE: Exequiel Palacios w Bayerze! fot. Bayer
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bayer Leverkusen

Exequiel Palacios będzie kontynuował karierę w Bayerze.

Klub z Leverkusen potwierdził pozyskanie 21-letniego pomocnika, informując, że podpisał on kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku. Zdaniem „Kickera” Bayer zapłaci za niego River Plate 22 miliony euro, co będzie jednym z największych wydatków w historii klubu.

- Exequiel jest dobrze wyszkolonym technicznie pomocnikiem, który dąży do wyznaczonego celu i potrafi świetnie współpracować z kolegami z drużyny. Pasuje do naszego stylu gry i zespołu - powiedział pracujący w Bayerze Rudi Völler.

Argentyńczyk jest wychowankiem River Plate, w barwach którego rozegrał w tym sezonie 14 spotkań. Strzelił gola i zanotował asystę. Jego łączny dorobek w koszulce rodzimej ekipy to 77 występów, siedem bramek oraz 10 ostatnich podań.

W zeszłym roku Palacios zadebiutował w dorosłej reprezentacji Argentyny. Do tej pory uzbierał w niej cztery występy.

Palacios od dawna był łączony z przenosinami do Europy. Pomocnik znajdował się na celownikach m.in. Ajaksu, Barcelony czy Realu Madryt.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy