Oficjalnie: Felipe Melo na stałe w Galatasaray

Oficjalnie: Felipe Melo na stałe w Galatasaray
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Juventus FC

Oficjalna strona internetowa Juventusu Turyn podała informację mówiącą o tym, że Felipe Melo został definitywnie sprzedany do tureckiego Galatasaray SK.

22-krotny reprezentant Brazylii był piłkarzem Juventusu od 2009 roku. Do klubu ze stolicy Piemontu przeniósł się z Fiorentiny za 25 milionów euro. W klubie z Turynu nie spełniał jednak pokładanych w nim wcześniej nadziei i ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w Galatasaray SK.

Dziś oficjalna strona internetowa Juventusu Turyn przekazała informację, że uczestnik mistrzostw świata z 2010 roku został sprzedany do drużyny mistrza Turcji za 3.75 miliona euro.

„Juventus oznajmia, że brazylijski pomocnik Felipe Melo de Carvalho został dziś sprzedany do tureckiego Galatasaray za początkową sumę 3.75 miliona euro. Opłata transferowa może wzrosnąć o kolejne 0.5 miliona euro, jeśli zawodnik osiągnie cele sportowe zawarte w porozumieniu między dwoma klubami” – tak brzmi oficjalne oświadczenie klubu w sprawie Brazylijczyka.

Zanim Felipe Melo trafił do Galatasaray, występował również między innymi w Grêmio, Mallorce, Almerii i Racingu Santander. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy