Oficjalnie: Felipe Melo na stałe w Galatasaray

Oficjalnie: Felipe Melo na stałe w Galatasaray
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Juventus FC

Oficjalna strona internetowa Juventusu Turyn podała informację mówiącą o tym, że Felipe Melo został definitywnie sprzedany do tureckiego Galatasaray SK.

22-krotny reprezentant Brazylii był piłkarzem Juventusu od 2009 roku. Do klubu ze stolicy Piemontu przeniósł się z Fiorentiny za 25 milionów euro. W klubie z Turynu nie spełniał jednak pokładanych w nim wcześniej nadziei i ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w Galatasaray SK.

Dziś oficjalna strona internetowa Juventusu Turyn przekazała informację, że uczestnik mistrzostw świata z 2010 roku został sprzedany do drużyny mistrza Turcji za 3.75 miliona euro.

„Juventus oznajmia, że brazylijski pomocnik Felipe Melo de Carvalho został dziś sprzedany do tureckiego Galatasaray za początkową sumę 3.75 miliona euro. Opłata transferowa może wzrosnąć o kolejne 0.5 miliona euro, jeśli zawodnik osiągnie cele sportowe zawarte w porozumieniu między dwoma klubami” – tak brzmi oficjalne oświadczenie klubu w sprawie Brazylijczyka.

Zanim Felipe Melo trafił do Galatasaray, występował również między innymi w Grêmio, Mallorce, Almerii i Racingu Santander. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy