OFICJALNIE: Filip Laskowski w GKS-ie Bełchatów

OFICJALNIE: Filip Laskowski w GKS-ie Bełchatów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Bełchatów

GKS Bełchatów pozyskał Filipa Laskowskiego.

Kłopoty finansowe, z którymi od dłuższego czasu zmagają się „Brunatni”, doprowadziły w styczniu do kilku odejść. Z drużyną pożegnali się między innymi Seweryn Michalski, Paweł Lenarcik oraz Dawid Błanik.

Załatać luki po tych piłkarzach nie będzie łatwo, jednak władze robią wszystko, co w ich mocy, by trener Marcin Węglewski miał względny komfort pracy.

W ostatnich dniach poinformowano o posiłkach z Ekstraklasy. Do piętnastej siły pierwszej ligi dołączył bowiem Filip Laskowski.

Ofensywny pomocnik przenosi się do Bełchatowa z Podbeskidzia Bielsko-Biała na zasadzie wypożyczenia. Na podstawie zawartej między stronami umowy będzie on grał dla GKS-u minimum do 30 czerwca 2021 roku.

- GKS Bełchatów kojarzy mi się z klubem, który grał wiele lat w Ekstraklasie, zdobył wicemistrzostwo Polski w 2007 roku. Oglądałem swego czasu film na ten temat. Teraz GKS przechodzi cięższy czas, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze - powiedział sam zainteresowany.

W trwającym sezonie 19-latek rozegrał na boiskach Ekstraklasy siedem spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy