OFICJALNIE: Gabriel Barès w Montpellier

OFICJALNIE: Gabriel Barès w Montpellier fot. jorono | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Montpellier

Montpellier poinformowało o sprowadzeniu Gabriela Barèsa.

Montpellier obecnie plasuje się w ligowej tabeli na solidnym szóstym miejscu, a kibice z nadzieją mogą spoglądać w kierunku dalszej części sezonu. Tym bardziej że w klubie nieustannie realizowana jest polityka transferowa, która opiera się w znacznym stopniu na sprowadzaniu młodych piłkarzy, którzy w przyszłości mogą świadczyć o sile pierwszej drużyny.

Nie inaczej wydarzyło się zresztą we wtorek. To właśnie tego dnia za pośrednictwem oficjalnych mediów ogłoszony został transfer Gabriela Barèsa.

Szwajcar przenosi się do Montpellier z FC Lausanne-Sport w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kilkuletni kontrakt, a szczegóły samej transakcji nie są znane.

- Cieszę się, że mogę powitać w naszej drużynie tego młodego zawodnika. Mam nadzieję, że będzie mu tutaj dobrze, bo bardzo na niego liczymy. To kolejny utalentowany piłkarz, który do nas dołącza - stwierdził prezes klubu Laurent Nicollin.

Barès rozegrał w tym sezonie łącznie 17 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy