OFICJALNIE: Gojak w Torino

OFICJALNIE: Gojak w Torino
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Torino

Torino pozyskało Amera Gojaka.

Brak awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów spowodował, że Bośniak otrzymał od władz Dinama Zagrzeb wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

W ostatnim dniu okna transferowego wyjaśniło się, że zawita on do Włoch, gdzie wzmocni Torino.

23-latek przenosi się do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia, za które trzeba zapłacić milion euro. Strony doszły do konsensusu i umowa ma być ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Po jej zakończeniu w życie wejdzie obowiązek wykupienia zawodnika. Wtedy to na konto Dinama Zagrzeb zostanie przelane kolejne cztery i pół miliona euro.

Ofensywny pomocnik to wychowanek Željezničara. Do Zagrzebia trafił natomiast zimą 2015 roku. Od tamtej pory rozegrał dla mistrza Chorwacji 159 meczów. Strzelił w tym czasie 15 bramek i zanotował 20 asyst.

Gojak to 12-krotny reprezentant Bośni i Hercegowiny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy