OFICJALNIE: Goran Pandew odszedł z Genoi. 38-latek już ma nowe sportowe wyzwanie!

OFICJALNIE: Goran Pandew odszedł z Genoi. 38-latek już ma nowe sportowe wyzwanie! fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Parma FC

Goran Pandew przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Genoi do Parmy.

Doświadczony napastnik spełnił latem jedno ze swoich największych marzeń i razem z reprezentacją Macedonii Północnej wystąpił na jednej z największych piłkarskich imprezy w postaci Mistrzostw Europy.

Takie okoliczności wydawały się idealnymi dla 38-letniego zawodnika do zakończenia profesjonalnej kariery. Goran Pandew czuł się jednak na tyle jeszcze głodny gry, że wyraził chęć i podpisał nowy roczny kontrakt z Genoą.

Byłemu graczowi Interu Mediolan, Lazio, Napoli czy Galatasaray nie będzie jednak dane go wypełnić, ponieważ w połowie trwających rozgrywek przystał na propozycję zasilenia szeregów Parmy, gdzie przeniósł się na zasadzie wolnego transferu po wcześniejszym rozwiązaniu umowy z „Rossoblu”.

Drużyna występująca w Serie B nie ujawniła długości nawiązanego porozumienia z Macedończykiem, któremu w nowej ekipie przyjdzie dzielić szatnię z jeszcze bardziej doświadczonym Gianluigim Buffonem czy rywalizować o miejsce w składzie z naszym Adrianem Benedyczakiem.

Pandew kończy swoją wieloletnią przygodę z Genoą na 32 zdobytych bramkach i 12 zaliczonych asystach w 187 rozegranych meczach.

Poza nim szeregi „Ducali” w ostatnich godzinach zasilili też Antoine Hainaut (wypożyczenie z US Boulogne), Simy (wypożyczenie z Salernitany) i Jayden Oosterwolde (wypożyczenie z Twente).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy