OFICJALNIE: Górnik Zabrze ze strategiczną decyzją. Utalentowany Krzysztof Kolanko na dłużej w klubie

OFICJALNIE: Górnik Zabrze ze strategiczną decyzją. Utalentowany Krzysztof Kolanko na dłużej w klubie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze przedłużył współpracę z niedawnym debiutantem. Nowy kontrakt podpisał Krzysztof Kolanko.

Klub, którym od pewnego czasu z tylnego siedzenia zarządza Lukas Podolski, stara się zbudować lepsze jutro. W nim drużyna ma się opierać na młodych, utalentowanych piłkarzach.

Jednym z nich jest Krzysztof Kolanko, który jeszcze w poprzednim sezonie występował w ekipie U-17, a dziś ma za sobą debiut w pierwszym zespole. Takowy nastąpił w trzeciej kolejce Ekstraklasy.

Od tego czasu skrzydłowy lub ofensywny pomocnik zaliczył jeszcze trzy epizody. Ten najnowszy miał miejsce w miniony weekend.

Biorąc pod uwagę szybki rozwój szesnastolatka oraz skalę talentu, „Trójkolorowi” postanowili przedłużyć z nim współpracę.

Najnowsze porozumienie obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku i zawiera opcję przedłużenia współpracy.

Kolanko to młodzieżowy reprezentant Polski, który w tej chwili otrzymuje powołania do sekcji U-17. W swoim trzecim występie zanotował trafienie przeciwko Anglii.

– Jestem pewien, że Górnik to jest dobre miejsce do rozwoju. Dostałem tutaj dużo zaufania i ze strony trenerów, i ze strony zawodników, bo naprawdę fajnie mnie przyjęli do drużyny – wyznał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain Nowa oferta dla Lionela Messiego Nowa oferta dla Lionela Messiego OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy