OFICJALNIE: Górnik Zabrze ze strategiczną decyzją. Utalentowany Krzysztof Kolanko na dłużej w klubie

OFICJALNIE: Górnik Zabrze ze strategiczną decyzją. Utalentowany Krzysztof Kolanko na dłużej w klubie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze przedłużył współpracę z niedawnym debiutantem. Nowy kontrakt podpisał Krzysztof Kolanko.

Klub, którym od pewnego czasu z tylnego siedzenia zarządza Lukas Podolski, stara się zbudować lepsze jutro. W nim drużyna ma się opierać na młodych, utalentowanych piłkarzach.

Jednym z nich jest Krzysztof Kolanko, który jeszcze w poprzednim sezonie występował w ekipie U-17, a dziś ma za sobą debiut w pierwszym zespole. Takowy nastąpił w trzeciej kolejce Ekstraklasy.

Od tego czasu skrzydłowy lub ofensywny pomocnik zaliczył jeszcze trzy epizody. Ten najnowszy miał miejsce w miniony weekend.

Biorąc pod uwagę szybki rozwój szesnastolatka oraz skalę talentu, „Trójkolorowi” postanowili przedłużyć z nim współpracę.

Najnowsze porozumienie obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku i zawiera opcję przedłużenia współpracy.

Kolanko to młodzieżowy reprezentant Polski, który w tej chwili otrzymuje powołania do sekcji U-17. W swoim trzecim występie zanotował trafienie przeciwko Anglii.

– Jestem pewien, że Górnik to jest dobre miejsce do rozwoju. Dostałem tutaj dużo zaufania i ze strony trenerów, i ze strony zawodników, bo naprawdę fajnie mnie przyjęli do drużyny – wyznał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy