OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii

OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Aarhus GF

Kamil Grabara ponownie będzie występował w Aarhus GF.

Duński klub potwierdził, że wypożyczył polskiego bramkarza z Liverpoolu na sezon 2020/2021.

Media z Danii sugerowały, że Grabara może wrócić do Aarhus już w lipcu. Później pojawiły się informacje na temat możliwych przenosin polskiego golkipera do PAOK-u Saloniki. Ostatecznie faktem stało się to pierwsze.

21-latek grał już w Danii w drugiej połowie sezonu 2018/2019. Uzbierał wtedy 16 występów, notując sześć czystych kont. Po powrocie do Liverpoolu klub z Anfield szybko wysłał go na kolejne wypożyczenie, tym razem do Huddersfield Town. Z angielskim zespołem rywalizował w Championship.

Aarhus jest po trzech meczach nowego sezonu duńskiej ekstraklasy. Zdobyło w nich siedem punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. W międzyczasie odpadło z eliminacji Ligi Europy.

We wszystkich dotychczasowych meczach nowych rozgrywek dostępu do bramki Aarhus bronił 24-letni William Eskelinen.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy