OFICJALNIE: Griesbeck w Unionie Berlin

OFICJALNIE: Griesbeck w Unionie Berlin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Union Berlin

Union Berlin pozyskał w ostatnich dniach Sebastiana Grisbecka.

Dobra postawa stołecznego klubu w minionym sezonie zagwarantowała mu utrzymanie. Teraz jego władze powoli szykują się na kolejny sezon.

W myśl tego poinformowano o pozyskaniu nowego zawodnika. Do drużyny z Berlina dołączył Sebastian Griesbeck.

29-latek zapracował sobie na transfer dzięki świetnej postawie na zapleczu Bundesligi. Bardzo dobrze spisywał się bowiem w Heidenheim i w znaczny sposób przyczynił się do gry swojej drużyny w barażach o najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech.

Kiedy sztuka awansu się nie udała, on sam postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

Defensywny pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 33 mecze. Jego dorobek to dwa gole i jedna asysta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy