OFICJALNIE: Guido Rodríguez w Realu Betis

OFICJALNIE: Guido Rodríguez w Realu Betis
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Real Betis

Real Betis poinformował o zakontraktowaniu Guido Rodrígueza.

Argentyński defensywny pomocnik od kilku tygodni znajdował się na celowniku dwóch ekip, a były to Celta Vigo oraz Real Betis. Koniec końców walkę o jego usługi wygrali „Los Verdiblancos”, którzy już dzisiaj potwierdzili oficjalnie finalizację całej operacji.

25-latek podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku i zajmie ostatnie wolne miejsce w zespole dla piłkarza spoza Unii Europejskiej, dołączając tym samym do Diego Laineza oraz Emersona. Na konto CF América najprawdopodobniej wpłynęło dziewięć milionów euro, a ponadto Meksykanie zachowali 20% praw do zawodnika.

Guido Rodríguez to dziewięciokrotny reprezentant seniorskiej kadry Argentyny, który w ciągu ostatnich dwóch i pół roku gry w barwach „Orłów” zgromadził 123 występy okraszone 12 trafieniami i dwoma kluczowymi podaniami.

Dla Realu Betis, który w tej chwili plasuje się na 13. miejscu w tabeli LaLiga, jest to już drugie zimowe wzmocnienie. Wcześniej bowiem jego szeregi zasilił inny gracz środka pola, Carles Aleñá.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy