OFICJALNIE: Herbie Kane rozstał się z Liverpoolem

OFICJALNIE: Herbie Kane rozstał się z Liverpoolem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Barnsley | Liverpool

Liverpool poinformował o dojściu do porozumienia z Barnsley w sprawie przenosin Herbie’ego Kane’a.

Środkowy pomocnik do akademii młodzieżowej „The Reds” dołączył jako 15-latek, a w sezonie 2017/2018 był częścią zespołu, który rywalizował pod wodzą Stevena Gerrarda w UEFA Youth League. Wówczas w ośmiu występach zdobył on trzy bramki.

Widząc jego postępy, ale i mając na uwadze dużą konkurencję w pierwszym zespole, Liverpool wysyłał go na wypożyczenia do Doncaster Rovers oraz Hull City. „Tygrysy” nie miały z niego większego pożytku przez problemy zdrowotne, ale mimo to liczyły, że uda się przedłużyć współpracę obu stron.

Dziś wiemy, że tak się nie stanie, gdyż angaż Herbie’ego Kane’a ogłosiło właśnie Barnsley.

21-latek podpisał z nowym klubem umowę do 30 czerwca 2024 roku, a transfer definitywny kosztował 1,25 miliona funtów.

To niejedyna dobra wiadomość dla fanów „The Barn”. Pożądany przez Cardiff City Cauley Woodrow, podpisał nowy kontrakt, który związał obie strony do końca sezonu 2022/2023.

Barnsley to dwudziesta pierwsza ekipa w tabeli Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy