OFICJALNIE: Inter Miami zmienia trenera. Beckham może zatrudnić kolegę z boiska

OFICJALNIE: Inter Miami zmienia trenera. Beckham może zatrudnić kolegę z boiska
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter Miami I Sky Sports

Diego Alonso nie jest już trenerem Interu Miami.

Amerykański klub potwierdził rozwiązanie umowy szkoleniowca za porozumieniem stron. Władze Interu podziękowały mu za współpracę, dając do zrozumienia, że była to dla nich trudna decyzja. Uznano jednak, że to właściwy krok.

45-letni Urugwajczyk, który wcześniej pracował m.in. w Pachuce oraz Monterrey, został zatrudniony w Miami nieco ponad rok temu, przed pierwszym w historii Interu sezonem w MLS. Drużyna zakończyła część zasadniczą rozgrywek na dziesiątym miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. Tuż przed właściwą częścią play-offów przegrała z Nashville SC i nie awansowała do nich.

Nie jest to jeszcze przesądzone, ale bardzo możliwe, że nowym trenerem Interu zostanie Phil Neville. Jak podaje Sky Sports, David Beckham, który jest współwłaścicielem klubu, rozmawiał już na ten temat ze swoim byłym kolegą z zespołu Manchesteru United i reprezentacji Anglii.

43-letni Neville od 2018 roku prowadzi reprezentację swojego kraju kobiet.

Piłkarzami Interu są obecnie m.in. Gonzalo Higuaín i Blaise Matuidi, ale to zapewne nie koniec transferów gwiazd z Europy.

Cztery opcje dla Messiego

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy