OFICJALNIE: Jakub Kosecki w... piątej lidze

OFICJALNIE: Jakub Kosecki w... piątej lidze fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: KTS Weszło

Jakub Kosecki, były piłkarz Legii Warszawa, Adany Demirspor, Lechii Gdańsk czy SV Sandhausen, dołącza do KTS-u Weszło.

Klub występujący w V lidze poinformował o zatwierdzeniu zmian kadrowych. Zespół wzmacnia w sumie siedmiu nowych zawodników, w tym Jakub Kosecki.

Blisko 32-letni już skrzydłowy przez ostatnie pół roku bronił barw Motoru Lublin, notując dwie asysty w 11 występach. Teraz będzie grał w KTS-ie Weszło.

Polak najwięcej spotkań uzbierał w Legii Warszawa, która pozwoliła mu zadebiutował w seniorskiej piłce. Przedtem szkolił się on w Montpellier, Chicago Fire czy Nantes.

Kiedy zimą 2012 roku zawodnik wystąpił po raz pierwszy w reprezentacji Polski, wydawało się, że kariera stoi przed nim otworem. Nie spełnił on jednak pokładanych w nim nadziei.

Obok Koseckiego do zespołu dołączają Maciej Świdzikowski, Marcin Bochenek, Maciej Machalski, Bartłomiej Urbański, Bartosz Olszewski oraz Mikołaj Neuman.

Jest to mieszanka doświadczenia z młodością. Dla przykładu Machalski przez wiele lat był związany ze Zniczem Pruszków, z kolei Urbański ma bardzo nikłe doświadczenie na seniorskim poziomie. Próbował za to swoich szans w Willem II Tilburg.

Piątoligowy klub poinformował również o powierzeniu obowiązków trenera Piotrowi Kobiereckiemu. W jego sztabie znalazł się Grzegorz Szamotulski, szkoleniowiec bramkarzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy