OFICJALNIE: Jérémy Ménez do wzięcia. 33-latek wróci na wyższy poziom?!

OFICJALNIE: Jérémy Ménez do wzięcia. 33-latek wróci na wyższy poziom?! fot. Paris FC
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Paris FC | Jeremy Menez

Paris FC potwierdził, że Jérémy Ménez formalnie opuści klub wraz z wygaśnieciem umowy, czyli 30 czerwca.

Ménez związał się z paryskim klubem we wrześniu poprzedniego roku. Celem było utrzymanie zespołu w Ligue 2 po fatalnym początku sezonu, co się ostatecznie udało. Paris FC w momencie przerwania rozgrywek zajmowało siedemnastą pozycję, czyli ostatnią bezpieczną.

- Potrzebowałem odkryć na nowo smak futbolu. Nie było łatwo, bo przez długi czas znajdowaliśmy się w strefie spadkowej, udało się nam osiągnąć cel, bo trzymaliśmy się razem jako zespół. To najważniejsze. Na temat przyszłości rozmawiałem z prezesem i zarządem, decydując o zakończeniu naszej współpracy z kilku przyczyn, które chcemy zachować dla siebie. Życzę Paris FC dużo radości i będę śledził jego losy - powiedział 33-letni skrzydłowy.

Ménez w maju potwierdził, że interesują się jego osobą włoskie kluby i nie można wykluczyć jego powrotu na poziom Serie A, gdzie występował w barwach Romy i Milanu.

Francuz w Paryżu odbudowywał się po nieudanej przygodzie z meksykańskim Club América. W 17 spotkaniach Ligue 2 strzelił cztery bramki i zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy