OFICJALNIE: José Ángel Carmona odszedł z Sevilli

OFICJALNIE: José Ángel Carmona odszedł z Sevilli fot. Simona Bottone / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Elche

Sevilla poinformowała o odejściu José Ángela Carmony. Hiszpan obrał kurs na Elche.

Wychowanek andaluzyjskiego klubu w poprzednim sezonie zadebiutował w pierwszym zespole, a ubiegłego lata Julen Lopetegui podjął decyzję o ostatecznym awansie.

Mimo że trener ten został zwolniony, również u Jorge Sampaolego wszechstronny zawodnik mógł liczyć na grę.

Nominalny prawy obrońca był wystawiany jako środkowy oraz lewy defensor. W efekcie podczas trwającej kampanii udało mu się zgromadzić 15 występów.

José Ángel Carmona dzień konia miał dziesiątego września 2022 roku. Wówczas w starciu z Espanyolem strzelił dwa gole, a przy następnym asystował. Finalnie jego zespół wygrał 3:2.

Dobra postawa 20-latka owocuje teraz transferem.

Po Hiszpana zdecydowało się sięgnąć Elche. Operacja przybrała formę wypożyczenia ważnego do końca rozgrywek z opcją kupna.

Carmona ma za sobą premierowe powołanie do kadry U-21 i stanowi już drugie wzmocnienie czerwonej latarni ligi. Przedtem klub sprowadził Lisandro Magallána.

W najbliższych dniach może spodziewać się następnych transferów w wykonaniu przedstawiciela LaLigi.

***

OFICJALNIE: Javier Pastore odszedł z Elche. Argentyńczyk ma już nowy klub!

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy