OFICJALNIE: José Ángel Carmona odszedł z Sevilli

OFICJALNIE: José Ángel Carmona odszedł z Sevilli fot. Simona Bottone / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Elche

Sevilla poinformowała o odejściu José Ángela Carmony. Hiszpan obrał kurs na Elche.

Wychowanek andaluzyjskiego klubu w poprzednim sezonie zadebiutował w pierwszym zespole, a ubiegłego lata Julen Lopetegui podjął decyzję o ostatecznym awansie.

Mimo że trener ten został zwolniony, również u Jorge Sampaolego wszechstronny zawodnik mógł liczyć na grę.

Nominalny prawy obrońca był wystawiany jako środkowy oraz lewy defensor. W efekcie podczas trwającej kampanii udało mu się zgromadzić 15 występów.

José Ángel Carmona dzień konia miał dziesiątego września 2022 roku. Wówczas w starciu z Espanyolem strzelił dwa gole, a przy następnym asystował. Finalnie jego zespół wygrał 3:2.

Dobra postawa 20-latka owocuje teraz transferem.

Po Hiszpana zdecydowało się sięgnąć Elche. Operacja przybrała formę wypożyczenia ważnego do końca rozgrywek z opcją kupna.

Carmona ma za sobą premierowe powołanie do kadry U-21 i stanowi już drugie wzmocnienie czerwonej latarni ligi. Przedtem klub sprowadził Lisandro Magallána.

W najbliższych dniach może spodziewać się następnych transferów w wykonaniu przedstawiciela LaLigi.

***

OFICJALNIE: Javier Pastore odszedł z Elche. Argentyńczyk ma już nowy klub!

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy