Oficjalnie: Kazlauskas w Lechii

Oficjalnie: Kazlauskas w Lechii
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Lechia Gdańsk

Reprezentant Litwy Donatas Kazlauskas został nowy zawodnikiem Lechii Gdańsk.


Kontrakt 20-latka będzie obowiązywał do czerwca 2018 roku. Młody skrzydłowy to jeden z największych talentów litewskiej piłki. Rok temu był testowany przez Arsenal FC. Kazlauskas przechodzi do Lechii z Atlantasu Kłajpeda, w którego barwach wystąpił w 59 meczach i strzelił 19 goli.

Pomocnik ma na koncie trzy występy w reprezentacji Litwy, regularnie grał też w kadrach młodzieżowych. Prezes Lechii Adam Mandziara wiąże duże nadzieje z nowym wzmocnieniem "Biało-Zielonych".

- To młody, bardzo utalentowany zawodnik, który może grać z powodzeniem na obu skrzydłach pomocy - powiedział Mandziara.

Litwin, który w Lechii będzie grał z numerem 7, zapowiada walkę o bycie w pierwszym składzie.

- Bardzo się cieszę, że trafiłem do Gdańska, Lechia to duży klub z tradycjami, a ja będę teraz walczył o miejsce w jej pierwszym składzie – powiedział Kazlauskas.

To drugi zimowy transfer gdańskiego zespołu. Wczoraj klub ogłosił dołączenie do drużyny reprezentanta Polski Jakuba Wawrzyniaka, który wcześniej występował w Amkarze Perm.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy