Oficjalnie: Kazlauskas w Lechii

Oficjalnie: Kazlauskas w Lechii
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Lechia Gdańsk

Reprezentant Litwy Donatas Kazlauskas został nowy zawodnikiem Lechii Gdańsk.


Kontrakt 20-latka będzie obowiązywał do czerwca 2018 roku. Młody skrzydłowy to jeden z największych talentów litewskiej piłki. Rok temu był testowany przez Arsenal FC. Kazlauskas przechodzi do Lechii z Atlantasu Kłajpeda, w którego barwach wystąpił w 59 meczach i strzelił 19 goli.

Pomocnik ma na koncie trzy występy w reprezentacji Litwy, regularnie grał też w kadrach młodzieżowych. Prezes Lechii Adam Mandziara wiąże duże nadzieje z nowym wzmocnieniem "Biało-Zielonych".

- To młody, bardzo utalentowany zawodnik, który może grać z powodzeniem na obu skrzydłach pomocy - powiedział Mandziara.

Litwin, który w Lechii będzie grał z numerem 7, zapowiada walkę o bycie w pierwszym składzie.

- Bardzo się cieszę, że trafiłem do Gdańska, Lechia to duży klub z tradycjami, a ja będę teraz walczył o miejsce w jej pierwszym składzie – powiedział Kazlauskas.

To drugi zimowy transfer gdańskiego zespołu. Wczoraj klub ogłosił dołączenie do drużyny reprezentanta Polski Jakuba Wawrzyniaka, który wcześniej występował w Amkarze Perm.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy