OFICJALNIE: Komunikat Cezarego Kuleszy w sprawie Paulo Sousy

OFICJALNIE: Komunikat Cezarego Kuleszy w sprawie Paulo Sousy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cezary Kulesza [Twitter]

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza przedstawił nowe informacje dotyczące Paulo Sousy. Portugalczyk żegna się z kadrą.

„Jako zarząd PZPN podjęliśmy jednogłośną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą. W ramach porozumienia były selekcjoner zapłaci PZPN odszkodowanie zgodne z oczekiwaniami federacji” - napisał Kulesza na Twitterze.

Jest to zbieżne z wcześniejszymi doniesieniami mediów z Brazylii, które podawały, iż Sousa załatwił już sprawę z PZPN-em i wkrótce będzie mógł zostać ogłoszony nowym trenerem Flamengo.

Kwota, jaką otrzyma polska federacja, powinna wynieść 300-325 tysięcy euro.

Reprezentacja Polski rozegrała pod wodzą Sousy 15 meczów. Zanotowała sześć zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki. W marcu czekają ją baraże o udział w Mistrzostwach Świata. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Rosja. W przypadku wygranej zmierzą się oni z Czechami lub Szwecją.

Reprezentacja Polski: Jeszcze jeden kandydat na następcę Paulo Sousy. Kiedyś strzelił nam gola i stawił czoła na mundialu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy