OFICJALNIE: Komunikat Cezarego Kuleszy w sprawie Paulo Sousy

OFICJALNIE: Komunikat Cezarego Kuleszy w sprawie Paulo Sousy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cezary Kulesza [Twitter]

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza przedstawił nowe informacje dotyczące Paulo Sousy. Portugalczyk żegna się z kadrą.

„Jako zarząd PZPN podjęliśmy jednogłośną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą. W ramach porozumienia były selekcjoner zapłaci PZPN odszkodowanie zgodne z oczekiwaniami federacji” - napisał Kulesza na Twitterze.

Jest to zbieżne z wcześniejszymi doniesieniami mediów z Brazylii, które podawały, iż Sousa załatwił już sprawę z PZPN-em i wkrótce będzie mógł zostać ogłoszony nowym trenerem Flamengo.

Kwota, jaką otrzyma polska federacja, powinna wynieść 300-325 tysięcy euro.

Reprezentacja Polski rozegrała pod wodzą Sousy 15 meczów. Zanotowała sześć zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki. W marcu czekają ją baraże o udział w Mistrzostwach Świata. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Rosja. W przypadku wygranej zmierzą się oni z Czechami lub Szwecją.

Reprezentacja Polski: Jeszcze jeden kandydat na następcę Paulo Sousy. Kiedyś strzelił nam gola i stawił czoła na mundialu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy