OFICJALNIE: Komunikat Lyonu w sprawie Moussy Dembélé

OFICJALNIE: Komunikat Lyonu w sprawie Moussy Dembélé fot. Moussa Dembele I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympique Lyon

Olympique Lyon opublikował komunikat dotyczący przyszłości Moussy Dembélé.

Portal Footmercato.net poinformował dzisiaj, że ofertę za 23-letniego napastnika Lyonu złożyli działacze Chelsea. Władze francuskiego klubu postanowiły błyskawicznie skomentować te doniesienia.

„Klub zapoznał się z informacjami przekazanymi przez pewne media sugerującymi, że Moussa Dembélé może interesować inne kluby w trakcie tego okna. OL pragnie podać do wiadomości, iż podobnie jak latem ma na celu zatrzymanie zawodnika w zespole. Klub ma pełne zaufanie do Moussy i liczy na niego, starając się budować drużynę, która będzie odnosić sukcesy w najbliższych sezonach” - czytamy w oświadczeniu.

Według Footmercato.net Chelsea zaproponowała za Dembélé 40 milionów euro. Oferta została odrzucona, ale londyńczycy podobno nie zrezygnowali z jego transferu, rozważając włączenie w transakcję Oliviera Girouda. Wszystko wskazuje jednak na to, że „The Blues” będą musieli obejść się smakiem.

Bilans Dembélé z tego sezonu to 25 występów, 10 goli i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy