OFICJALNIE: Kopacz w Würzburger Kickers

OFICJALNIE: Kopacz w Würzburger Kickers
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Würzburger Kickers

Würzburger Kickers poinformował o pozyskaniu Davida Kopacza.

Władze niemieckiego zespołu po wywalczeniu awansu do 2. Bundesligi rozpoczęli poszukiwania wartościowych wzmocnień. Jednym z nich ma być nowo pozyskany ofensywny pomocnik, którym został David Kopacz.

21-latek spędził ostatni sezon w Górniku Zabrze. W Ekstraklasie furory jednak nie zrobił, dlatego też polski klub nie zdecydował się go wykupić.

Teraz ma być inaczej. 21-latek przenosi się do Würzburgera ze Stuttgartu na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się tu trafić. Od dłuższego czasu utrzymywałem kontakt z trenerem i dyrektorem sportowym. Bardzo o mnie zabiegali. To ułatwiło mi podjęcie decyzji - powiedział zawodnik.

Kopacz rozegrał w minionym sezonie 25 meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy