Oficjalnie: Król strzelców w Milanie
2016-06-24 11:23:10; Aktualizacja: 9 lat temu
Gianluca Lapadula został piłkarzem Milanu.
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, 26-latek stawił się dzisiaj na testach medycznych, o czym poinformował klub z San Siro. Napastnik będzie pierwszym wzmocnieniem "Rossonerich" przed kolejnym sezonem.
Król strzelców Serie B (40 spotkań, 27 goli) jeszcze dzisiaj podpisze kontrakt, natomiast jego dotychczasowy pracodawca - Pescara - zarobi na transferze dziesięć milionów euro.
Lapadula przez ostatnie tygodnie był bohaterem wielu spekulacji we włoskich mediach. Mocno zainteresowane jego osobą były Juventus oraz Leicester, a w ostatnich dniach zaawansowane rozmowy prowadziło Napoli. Popularne
- Jestem bardzo szczęśliwy, pragnę podziękować Adriano Gallianiemu za sprawne przeprowadzenie całej operacji. Silvio Berlusconiemu także, życząc mu jednocześnie szybkiego powrotu do zdrowia - powiedział Lapadula po badaniach.












![Co za bomba, co za gol! Atomowe uderzenie Piotra Zielińskiego [WIDEO]](img/photos/115216/170x113/zielinski.jpg)
![Jak oni tego nie wygrali?! Pięć oczekiwanych bramek i trzecie pudło Nico Paza z rzutu karnego [WIDEO]](img/photos/115209/170x113/paz.jpg)
![Ale huknął! Odszedł z Widzewa Łódź i już strzela [WIDEO]](img/photos/115213/170x113/samuel-akere.jpg)





![Co za bomba, co za gol! Atomowe uderzenie Piotra Zielińskiego [WIDEO]](img/photos/115216/90x60/zielinski.jpg)
![Jak oni tego nie wygrali?! Pięć oczekiwanych bramek i trzecie pudło Nico Paza z rzutu karnego [WIDEO]](img/photos/115209/90x60/paz.jpg)
![Ale huknął! Odszedł z Widzewa Łódź i już strzela [WIDEO]](img/photos/115213/90x60/samuel-akere.jpg)


![Kibice Legii Warszawa z krótkim przekazem do Marka Papszuna [WIDEO]](img/photos/115212/170x113/zyleta.jpg)



