OFICJALNIE: Nowy klub Formelli

OFICJALNIE: Nowy klub Formelli
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sacramento Republic

Sacramento Republic poinformowało o pozyskaniu Dariusza Formelli.

23-latek pozostawał bez przynależności klubowej od maja, po tym, jak rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Rakowem Częstochowa. W czwartek okazało się, iż zagra on na zapleczu Major League Soccer.

Formella przeprowadza się do Sacramento Republic. Z nowym pracodawcą parafował umowę obowiązującą do 31 grudnia 2019 roku.

- Pozyskaliśmy ofensywnego zawodnika, który imponuje swoją dynamiką. Niemalże z marszu powinien być wzmocnieniem naszego zespołu. Pomimo młodego wieku ma duże doświadczenie. Bardzo na niego liczymy — powiedział dyrektor generalny, Todd Dunivant.

Skrzydłowy to wychowanek Arki Gdynia. W swojej karierze występował również w Lechu Poznań, Pogoni Szczecin i wspomnianym Rakowie Częstochowa.

W poprzednim sezonie rozegrał na zapleczu Ekstraklasy osiem spotkań. Na jego dorobek złożył się jeden gol.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy