OFICJALNIE: Łopata w Sheffield United

OFICJALNIE: Łopata w Sheffield United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kacper Łopata | Twitter

Nowym zawodnikiem Sheffield United został Kacper Łopata.

Urodzony w Krakowie zawodnik ma za sobą rundę wiosenną w Zagłębiu Sosnowiec. W szeregach pierwszoligowca grywał dosyć mało, jednak jak już udało mu się wskoczyć do składu, to prezentował przyzwoity poziom.

Na tyle dobry, że zgłosili się po niego działacze Sheffield United.

Łopata przenosi się do ekipy z Premier League na zasadzie wolnego transferu. Z nowym zespołem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

W nowym miejscu defensor będzie na razie szkolił się w drużynie młodzieżowej.

Rosły 18-latek to wychowanek Bristol City. W swojej karierze był też związany z Whitehawk FC oraz Brighton. Ostatnio grał we wspomnianym Sosnowcu. Tam rozegrał łącznie siedem meczów.

Łopata to reprezentant Polski do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy