OFICJALNIE: Ludewig w Schalke

OFICJALNIE: Ludewig w Schalke
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Schalke

Schalke poinformowało o pozyskaniu Killiana Ludewiga.

Ekipa z Zagłębia Ruhry spisuje się u progu tego sezonu fatalnie, dlatego też władze tej ekipy postanowiły wzmocnić skład. W ostatnich godzinach okna transferowego pozyskano prawego obrońcę.

Do zespołu prowadzonego od niedawna przez Manuela Bauma przenosi się Kilian Ludewig.

Jego karta zawodnicza należy do Salzburga, natomiast od początku kalendarzowego roku przebywał on na wypożyczeniu w Barnsley. Teraz na tej samej zasadzie przenosi się do Schalke.

Umowa zawarta między podmiotami jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.

- On ma wszystko, czego potrzebuje prawy defensor. Jest silny, szybki i świetnie zaawansowany technicznie. Znam go bardzo dobrze i jestem pewny, że z marszu powinien być dużym wzmocnieniem - powiedział trener, Manuel Baum.

20-latek rozegrał od początku tego sezonu cztery mecze na zapleczu Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy