OFICJALNIE: Łukasz Gajda w Bruk-Becie Termalice Nieciecza

OFICJALNIE: Łukasz Gajda w Bruk-Becie Termalice Nieciecza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Łukasz Gajda zasilił szeregi Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Łukasz Gajda podpisał kontrakt z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, stając się bohaterem jej pierwszego transferu przed sezonem 2022/2023.

W przeszłości Gajda szkolił się w Naprzodzie Czyżowice oraz Odrze Centrum Wodzisław Śląski. Następnie był związany z GKS-em Jastrzębie i ROW-em 1964 Rybnik.

W ostatnim sezonie 19-letni pomocnik rywalizował z GKS-em na boiskach I ligi. W sumie uzbierał 20 występów, spędzając na murawie 756 minut.

W poprzednich rozgrywkach Nieciecza zdobyła 32 punkty, co dało jej szesnaste miejsce w tabeli Ekstraklasy. Oznacza to, że w nowym sezonie „Słoniki” będą występować w I lidze. Na zapleczu rodzimej elity ekipa z województwa małopolskiego będzie rywalizowała między innymi z Arką Gdynia, ŁKS-em Łódź, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Ruchem Chorzów czy Wisłą Kraków

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy