OFICJALNIE: Łukasz Gikiewicz w Al-Faisaly

OFICJALNIE: Łukasz Gikiewicz w Al-Faisaly fot. Al-Faisaly
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Al-Faisaly I Łukasz Gikiewicz

Łukasz Gikiewicz będzie występował w Al-Faisaly Amman.

Napastnik podpisał z klubem z Jordanii roczną umowę. Kontrakt będzie więc ważny zapewne do 31 grudnia tego roku bądź 31 stycznia 2021.

Dla Gikiewicza to powrót na „stare śmieci”. Polski napastnik był już związany z Al-Faisaly między 2017 a 2018 rokiem. Z jordańskim zespołem zdobył mistrzostwo, puchar oraz superpuchar kraju. Do tego pierwszego dołożył wielką cegiełkę, sięgając po tytuł najlepszego strzelca ligi. Zanotował wtedy 14 trafień.

Już po tym 32-latek grał w Arabii Saudyjskiej, a następnie trafił do FCSB. W koszulce rumuńskiej ekipy wystąpił jednak tylko cztery razy. Zaliczył dwie asysty. To, że się z nią pożegna, było wiadomo już kilka miesięcy temu.

Gikiewicz opuścił Polskę w 2013 roku. Oprócz wymienionych wyżej krajów grał również na Cyprze, w Kazachstanie, Bułgarii i Tajlandii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy